lopbarības maisījums

Dolmix B 2kg

Dolmix B 2kg

Papildus minerālbarība maisījums liellopiem - Dolmix B. Maisījums ir paredzēts liellopiem visu vecumu. Tā nodrošina būtisku vitamīnus, mikro un makro elementus, kas vajadzīgi pareizai attīstībai un da..

3.50 €
Dolmix BMp 10kg

Dolmix BMp 10kg

Papildu lopbarības minerālu bāzes maisījums piena augstražīgām govīm laktācijas laikā - Dolmix BMp. Maisījums palielinās no piena ražošanas, samazina saturu somatisko šūnu pienā, uzlabo stāvokli, nagi..

20.63 €
Dolmix BMp+ 10kg

Dolmix BMp+ 10kg

Papildbarība augstražīgām govīm piena laktācijas laikā - Dolmix BMp+. Papildu barības maisījums ar optimālo vitamīnu saturu  aizsargātā formā, mikro un makroelementi (ieskaitot organisko formu), ..

24.65 €
Dolmix BO 2kg

Dolmix BO 2kg

Papildus minerālbarība maisījums liellopu nobarošanā. Dolmix BO - nodrošina pareizu muskuļu liellopu nobarošanu, kā arī optimālu izmantošanu potenciālo pieaugumu dzīvniekiem. Maisījums tika izmantots ..

4.12 €
Dolmix BT 2kg

Dolmix BT 2kg

Papildbarība  govīm - Dolmix BT - ir profilaktiskai lietošanai, lai novērstu vielu maiņas problēmas, kas saistītas ar magnēzija trūkimu. Izmanto, lai noturētu optimālu magnija līmeni pie barošana..

3.45 €
Dolmix BZ  2kg

Dolmix BZ 2kg

Papildus minerālbarības maisījums govīm cietstāvēšanas  periodā -  Dolmix BZ satur vitamīnu kompleksu, mikro un makro elementus. Ieteikums lietot: Dolmix BZ ieteicams govīm cietstāves per..

4.55 €
Dolmix C 1kg

Dolmix C 1kg

Paplidbarība teļiem - Dolfos Dolmix C, ir speciāllizēta papildbarība, kura pielietošana pie barības nodrošina  nepieciešamās vielas pareizai teļa attīstībai.  Veicina dzīvmasas pieaugumu, pr..

2.19 €
Dolmix Calwet 10kg

Dolmix Calwet 10kg

Universala papildbarība dzīvniekiem - Dolmix Calwet, veido padeves aminoskābes, minerālvielas,  vitamīnus un kalciju. Pozitīva ietekme uz pareizu attīstību dzīvniekiem un to stāvokli, uzlabo garš..

14.91 €
Dolmix Calwet 2kg

Dolmix Calwet 2kg

Universala papildbarība visiem dzīvniekiem - Dolmix Calwet, veido padeves aminoskābes, minerālvielas, vitamīnus un kalciju. Pozitīva ietekme uz pareizu attīstību dzīvniekiem un to stāvokli, uzlabo gar..

3.20 €
Dolmix D 1kg

Dolmix D 1kg

Papildbarība mājputniem - Dolmix D,esošie vitamīni, aminoskābes un mineralvielas nodrošinaoptimālās organisma funkcijas. Uzlabo barības garšas īpašības un to izmantojamību. Pagarina olu dējības period..

2.11 €
Dolmix DN 2,5kg

Dolmix DN 2,5kg

Papildbarība  dējējvistām Dolmix DN. Sastāvā ir sabalansēts vitamīnu, aminoskābju, mikro un makro elementu kopums, kas paredzēts dējējvistām. Lietojot ši maisijimu palielinās dējība, olas čaumala..

5.90 €
Dolmix Horsemix Universal 2kg

Dolmix Horsemix Universal 2kg

Papildus minerālbarība maisījums visiem zirgiem. Dolmix Horsemix Universal Šis vairāku papildu zāles, kas nodrošina šai struktūrai visu būtisko makro un mikroelementiem, vitamīniem un aminoskābes. Aiz..

7.22 €
Dolmix ML 2kg

Dolmix ML 2kg

Papildbarība sivenmātēm - Dolfos ML, paredzēts lietošanai sivenmātēm. Papildbarībā esošie vitamīni, aminoskābes, minerālvielas un fitāze nodrošina dzīvnieka pamatbarības pinvērtīgumu un kompensē to tr..

4.09 €
Dolmix Oyta 25 kg

Dolmix Oyta 25 kg

DOLMIX OYTA - gliemežvāki mājas putniem.Kalcija avots dējējvistam. Uzlabo olu čaumalas kvalitāti un stingrību. Sakarā ar dabisko izcelsmi - premikss labi sagremojams.Kopējais svars: 25 кg Iepakojums..

19.41 €
Dolmix P 1.5kg

Dolmix P 1.5kg

Papildbarība cūkām līdz 12 nedēļu vecumam (25-30 kg ķermeņa svara) - DOLMIX P, Tā satur vitamīnu kompleksu, makro- un mikroelementiem, kas izpaužas kā neorganisko un aminoskābju helātu veidā, probioti..

4.02 €
Rāda 1 to 15 of 22 (2 Lapas)